Logo

BANDASI ZA MERCEDES SO GUMI 17-KI

Број на оглас: 3541057 | Објавен на: 29.03.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 8J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 245

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 340 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasive se izvadeni od Mercedes E Clasa 2008 God
Dimenzija na gumive 245 45 17

 Cars

Потврден огласувач