Logo

PRODAVAM NOVI GUMI BRIDGESTONE 175 65 15

Број на оглас: 3541222 | Објавен на: 07.04.2020, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 175

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 12.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVAAT NOVI GUMI BRIDGESTONE 175/65 R15 PROIZVEDENI 2019,gumite se od nova kola!mozna e zamena za zimski gumi! ili korg pa50/80.

***KONTAKT 078/293-085
078/293-085

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 DRAGI

Потврден огласувач