Logo

MERCEDES S 350 2010 mozna zamena

Број на оглас: 3541258 | Објавен на: 27.03.2020, 12:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 350

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 17.500 €

18.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena so vozilo so vasa doplata,kolata e donesena od CH mnogu socuvana i so realni kilometri...od oprema da ne nbrojuvam najffull stvarno nema sto nema

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач