Logo

100 годишен - Разбој за излог

Број на оглас: 3541356 | Објавен на: 11.03.2020, 22:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.000 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Вид на оглас: Се продава


Разбој за ткаење на јамболии и дифтици
може да се користи како излог антички за декорација во бутик ресторан или салон

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 kupi-prodaj

Потврден огласувач