Logo

СД ПЛЕЕР PHILIPS

Број на оглас: 3541433 | Објавен на: 08.07.2020, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


Плеерчето е во одлична состпјба. Може да се проба.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ацо

Потврден огласувач