Logo

Kupuvam maticna ploca za honor 20 lite

Број на оглас: 3541665 | Објавен на: 30.06.2020, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Матични плочи

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam maticna ploca za honor 20lite ili telefon honor 20 lite so skrsen ekran so ispravna maticna ploca

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач