Logo

Gumi 195 60 R15 letni so dobra sara

Број на оглас: 3541680 | Објавен на: 29.03.2020, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 195

Висина: 60

Дијаметар: 15

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se dobri, ne se krivi ni lepeni.
Cena 2000 za site 4

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач