Logo

golf 4 1.9 tdi 110ks full oprema registrirano

Број на оглас: 3541793 | Објавен на: 12.03.2020, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.999 €

2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba
1.9 tdi 110 ks
klimatronik ispraven

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач