Logo

Demonterka i Balanserka

Број на оглас: 3541804 | Објавен на: 22.11.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba.
Posebno demonterka 1100e. Trofazna
Balanserka 800e. Monofazna
Doneseni od Svajcarija.
Z

Огласи од: BABA-Podgorci

BABA-Podgorci

Струга

Станете Премиум член

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 BABA-Podgorci

Потврден огласувач