Logo

MERCEDES E220 CDI CISTO NOV

Број на оглас: 3542174 | Објавен на: 30.03.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES E 220 cdi 2012 godina klimatronik tempomat navigavija led bi henon f1 menuvav i mnogu drugo moze proverka po vasa zelba za poveke samo na tel 077695955

 Dejan

Потврден огласувач