Logo

BMW 330 X-Drive M-Paket Full Operma !

Број на оглас: 3542199 | Објавен на: 03.07.2020, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 330 X-Drive, fabricki M-Paket so naj visoko nivo na operma.
Registrirana cela godina, 4 novi gumi !!!
Kompletno servisirano, bez dopolnitelni
trosoci.
Moze zamena za pomalo vozilo.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач