Logo

bandasi so gumi za dzip

Број на оглас: 3542227 | Објавен на: 25.03.2020, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 7.5J

Број на дупки во бандаж: Со 6 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 114

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 80

Дијаметар на гума: 15

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


bandasi so gumi za dzip
izvadeni se od toyota 4runner

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 stole.a

Потврден огласувач