Logo

VW TOURAN 2.0 TDI 103kw 6+1

Број на оглас: 3542260 | Објавен на: 13.06.2020, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.850 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078-300-482 078-300-482 078-300-482
Туаранот е во одлична состојба без никаква маана, платени сите давачки до регистрација ,алуминиумски бандаши,темпомат,климатроник,греачи на седишта..за повеќе инфо 078-300-482

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач