Logo

Audi A6 1.9Tdi 131Ks 2001God

Број на оглас: 3542266 | Објавен на: 05.04.2020, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.000 €

3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A6 1.9Tdi 131ks 2001godina 6ka Menjac Socuvano Vo Odlicna Sostojba So Full Oprema Klimatronik Tempomat Bord Kompjuter 4 Novi Zimski Gumi Napraveno Servis...BEZ ZAMENI

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач