Logo

Ford Galaxy

Број на оглас: 3542370 | Објавен на: 26.03.2020, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme, informacii na tell: 078- 245- 761 JOSIF

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач