Logo

HUAWEI Y6 2019

Број на оглас: 3542375 | Објавен на: 02.04.2020, 00:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: y6

Боја: Blue

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ispraven i zacuvan.so dve kartici. NA PORAKI NE ODGOVARAM!!!

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 _ _ _ _

Потврден огласувач