Logo

SE PRODAVA MALO Zacuvano vozilo - CENA POVOLNA

Број на оглас: 3542387 | Објавен на: 22.03.2020, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Puma

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 550 €

600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupuvam kola do 900 evra PONUDETE SO REALNA CENA NA TEL 077 428 181

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Tel

Потврден огласувач