Logo

KIA SOUL 2013

Број на оглас: 3542422 | Објавен на: 27.03.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Soul

Година: 2013

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 97 kw / 132 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KIA SOUL 2013 NAJVISOKO NIVO NA OPREMA OD KIA SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SO NAJEKONOMICNIOT MOTOR NA KIA ECO DYNAMIC
-LED SVETLA
-SONCEV KROV
-STOP-START SISTEM
-4 NOVI ZIMSKI + 4 NOVI LETNI GUMI
-FULL OPREMA
NOVA KOLA
070305444

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач