Logo

citroen saxo

Број на оглас: 3542492 | Објавен на: 27.03.2020, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: SAXO

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


citroen saxo 1.0
1999 registrirano do dekemvri
novi gumi
osnoven model
moze zamena

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 mujo

Потврден огласувач