Logo

Delovi za nissan terrano/terano

Број на оглас: 3542551 | Објавен на: 26.11.2020, 23:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Terrano

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Site delovi za nissan terrano sve funkcionalno moze i komplet delovite sto se ostanati

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач