Logo

ПРОДАВАМ(МЕНУВАМ)Оригин.АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ ЗА “SEAT” 5*100

Број на оглас: 3542556 | Објавен на: 29.03.2020, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 215

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 16

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ПРОДАВАМ*ОРИГИНАЛНИ*АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ 5*100 за “SEAT” скоро нови или менувам за оригинални АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ ЗА “SEAT-LEON” 5*112
(КУПУВАМ “FR”БАНДАЖИ ЗА СЕАТ ЛЕОН 5*112)

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 angjel

Потврден огласувач