Logo

se prodava kuca

Број на оглас: 3542565 | Објавен на: 14.03.2020, 08:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 180 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Друго

Дворна површина: 48 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Североисток

Адреса: Skopje cair

Цена: 42 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Renovirana kuca Skopje Gazibaba so dokumenti sve ok i uplateni smetki sve 0.0
kontakt tel. 071/974/167

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Besir