Logo

BW. GOLF 4 1.4 16V FUL OPREMA PERFEKTEN

Број на оглас: 3542624 | Објавен на: 04.04.2020, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo perfetna sostojba kako nadvoresno vnatreso imotor. Prva farba i registriran.Od oprema poseduva: servo.abs.srs.aerbaga centralna brava.klima.a-test folli.felni i dr. Cenaza kes 1550e.Moze i zamena.

Огласи од: -

-

Желино, Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач