Logo

Мебел од масивно дрво, орев, даб, бука, чам, јавор..

Број на оглас: 3542658 | Објавен на: 23.05.2020, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Изработуваме:
-Трпезариски и клуб маси од масивно дрво орев, бука, даб, чам...
- Шанкови и шанкерски маси и столчиња
- Даски за сервирање од масивно дрво...
Имаме готови модели, може да се видат во секое време и изработуваме по нарачка. Контакт: 075233998, 075217839, 070257529

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ѓорѓи Христовски

Потврден огласувач