Logo

Kufer 500 litarski

Број на оглас: 3542723 | Објавен на: 27.03.2020, 12:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


220 sm dolzina,40 sm visina,72 sm sirina..

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач