Logo

Citroen Berlingo

Број на оглас: 3542803 | Објавен на: 07.04.2020, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen Berlingo
2003 god
2.0 HDI
Reg so 06.02.2021 cela godina
280.000 km izminati
Klima
Dve stranicni vrati
Potpiraci za raka
Elejtrika na prozori
Komandi na volan
Na desnata strana e sosema malce izgrebano
Odlicno socuvano

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач