Logo

реновиран стан во Автокоманда

Број на оглас: 3542864 | Објавен на: 13.03.2020, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 64 m²

Греење: Централно

Спрат: 8 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 55.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


се продава стан во кулите во Автокоманда веднаш до основното училиште Стив Наумов, во радиус од 100 метри има 2 градинки, пазарче, маркети Стокомак, Кам, КитГо и други, станот е комплетно реновиран со железарско парно, на само 5км од центарот на градот, имотен лист со 1 сопственик и без хипотеки

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Марјан

Потврден огласувач