Logo

CITROEN C4 1.6HDI 90KS 2006G PLATENI DAVACKI DO REG

Број на оглас: 3542915 | Објавен на: 01.04.2020, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROËN C4 1.6HDI 90KS 2006G PLATENI DAVACKI DO REG CENA
SENZORI NAPRED
SENZORI NAZAD
TEPMOMAT
AIRBAG 10
ABS
KOMANDI NA VOLAN
4 EL. NA PROZORI
REALNI KILOMETRI GARANCIJA NOTARSKA NA KM
NEMA NIKADE FARBANO SO GARANCIJA
4 MISELIN ALPIN GUMI M+S
BUKVAMNO BEZ MAANA
CENA 3200E
078236950

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач