Logo

Se prodava

Број на оглас: 3543075 | Објавен на: 26.03.2020, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano.cuvano domakinski.vo top sostojba napraven golem servis pred 7000 km rebrast,klinest kais i site filtri.ulje.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач