Logo

OPEL ASTRA 1.6 GTC SPORT

Број на оглас: 3543234 | Објавен на: 03.06.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6 BENZIN
ZATEMNATI STAKLA
COSMO
KLIMATRONIK
Ksenon svetla
SPORTSKI SPOJLERI
17 ki bandazi

TOP KOLA ZA EXTRA CENA

NA LICE MESTO IMA PROSTOR ZA USTE POPUST
SAMO ZA SERIOZEN KUPUVAC
VREDI DA SE VIDI

SE PRODAVA HITNO ZARADI ZAMINUVANJE
VO STRANSTVO

BEZ ZAMENI😉 SAMO KES

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Сашко

Потврден огласувач