Logo

SE PRODAVA RENAULT MEGANE

Број на оглас: 3543475 | Објавен на: 01.06.2020, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava RENAULT MEGANE vo odlichna sostojba, 1.5 dci 74kw diesel. 2004 godina.
REGISTRIRAN DO 04.2021 - Cela godina

tel. 071 328 218

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач