Logo

Volvo XC90

Број на оглас: 3543557 | Објавен на: 14.03.2020, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: XC 90

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 154 kw / 209 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo XC 90 4x4

Колата е во одлична состојба, нема потреба од дополнителни интервенции
- Редовно сервисиран
- Променети дискови и плочки пред 1 месец
- Зимски + Летни гуми
- 3 бандажи резерва
- Кожни седишта 5 + 2 дополнителни
- Затемнети стакла
- Двозонска автоматска клима
- Темпомат
- Електрика на седишта

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач