Logo

Wv golf 6 16tdi 2017plateno se do reg fabrika

Број на оглас: 3543560 | Објавен на: 31.08.2020, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11.599 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Komplet dokomenti se same reg fali 12500e servis vo ovlasetn se servisna kniska tel 070551358 lupce

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач