Logo

Motorce za voda

Број на оглас: 3543588 | Објавен на: 30.06.2020, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Motorce za voda. Vo dobra sostojba.inf.070-891-894

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 bosko

Потврден огласувач