Logo

ferguson 533 so plugovi 755 beogradski

Број на оглас: 3543691 | Објавен на: 03.04.2020, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.850 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ferguson 533
proizvodstvo 1980 g.
so dve lameli
so dokumenti
poedinecno
samo traktorot 2 500e
samo plugot 450e
zaedno 2 850e
mozi i zamena

 Битола    Општина:Могила

Прати Е-Маил

 vasko

Потврден огласувач