Logo

Bmw 320d 150ks “Za Delovi”

Број на оглас: 3543736 | Објавен на: 14.03.2020, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 320d 150ks
Se davam samo na delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач