Logo

Mercedes A140 benzince registriran cena 1450e inf070285523

Број на оглас: 3543738 | Објавен на: 02.04.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 140

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba 1450e inf 070285523

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач