Logo

Mercede Benz E220d

Број на оглас: 3543858 | Објавен на: 01.08.2020, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 1997

Гориво: Дизел

Менувач: Автоматски

Каросерија: Останато

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba pali vozi ima dosta dodatna oprema reg do 10.2020..povekje info na tell 072 931 556 Steve
072 931 556 Steve
072 931 556 Steve
072 931 556 Steve
072 931 556 Steve

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач