Logo

Ekonomicna kola

Број на оглас: 3543876 | Објавен на: 20.05.2020, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPREMA:

-KLIMA(KLIMATRONIC)
-SERVO KOZEN PODESUVACKI VOLAN
-ABS
-AIR BAG
-ESP
-BORD KOMPJUTER
- RADIO CD FABRICKO
-AUX
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-GREACI NA RETROVIZORI
-PRITISOK NA GUMI
-TEMPOMAT
-ALUMINSKI BANDAZI 16
-CENTRALNA BRAVA
-2 KLUCA
-IMOBILAJZER
-ORGINAL NAVIGACIJA TOM TOM
-I DR.

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач