Logo

Renault Grande Scenic...So 7-sedista...servisna kniska

Број на оглас: 3543890 | Објавен на: 31.03.2020, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Grand Scenic

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


🔸Reanult Grande Scenik
🔸 1.9 dci 88kw
🔸210.000 km so servisna kniska📙
🔸2004 godina
🔸So 7 sedista
🔸3x kluca
🔸Registrirano
🔸A-test foli
🔸Full oprema
-Bluetooth otvarane
-Start-Stop
-Tempomat
-Bord Kompjuter
-El.Stakla
-El.Retrovizori
-Senzori za parking
🔸Redovno Servisirano
🔸17- Bandasi so novi gumi
🔸Uvezeno od Svajcaria 🇨🇭🇨🇭
🔸Moze i zamena
🔸Info inbox ili tel.. ☎️075-494-444☎️

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Gazmend

Потврден огласувач