Logo

Za alfa R15

Број на оглас: 3544006 | Објавен на: 05.07.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 5J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasi

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач