Logo

Opel Corsa 1.0

Број на оглас: 3544011 | Објавен на: 14.03.2020, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba pali vozi. Dizna plin,a-test,novi gumi.Mnogu mala potrosuvacka

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач