Logo

ROCKRIDER velosiped tocak

Број на оглас: 3544116 | Објавен на: 16.09.2020, 11:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: Останато

Цена: 9.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


ROCKRIDER

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач