Logo

КУПУВАМ ОРИГИНАЛНИ БАНДАЖИ ЗА СЕАТ ЛЕОН по можност “FR”

Број на оглас: 3544161 | Објавен на: 01.04.2020, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 4.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 215

Висина на гума: 50

Дијаметар на гума: 17

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се бара


Купувам оригинални бандажи за Сеат Леон (5*112-17 бандаж) или (5*112-16 бандаж) може и со летни гуми
Имам и за замена нови оригинални бандажи за СЕАТ 5*100 со гуми “pirelli”

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 angjel

Потврден огласувач