Logo

Итно стан 72m2 поволна цена

Број на оглас: 3544280 | Објавен на: 15.03.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 72 m²

Греење: Дрва

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Во центарот на градот Маршал Тито во комплексот зад банката

Цена: 20.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава стан во центарот 72m2 можна е замена за помал со доплата
Информации на тел.078 425 481
Може смс и вибер

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Marina

Потврден огласувач