Logo

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88 KW 7 SEDISTA

Број на оглас: 3544304 | Објавен на: 06.04.2020, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.550 €

3.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zfirata e vo perfektna sostojba avtomatik menjac,uvezena 2020g i registrirana edna godina. so maximalna i funksionalna oprema.Cena za kes 3550e. Moze i zamena.Tel. za kontakt: 070 679 954.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 -