Logo

Продавам два звучника JBL ES30 со 70W RMS/280W Peak Power

Број на оглас: 3544391 | Објавен на: 15.03.2020, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Продавам два звучника JBL ES30 со 70W RMS/280W Peak Power

➕ Звучниците се дрвени.
➕ Користени се минимално во домашни услови каде не се пуши.
➕ Сите е во одлична состојба освен грилот на едниот звучникот е гребнат од маче и се гледа на едната слика.

🔷 Спецификации:
🔘 6" PolyPlas Woofer
🔘 Dual 3/4" Dome Tweeters
🔘 70W RMS/280W Peak Power
🔘 EOS Waveguides

🔷 Референтен линк: JBL ES30 (https://bhpho.to/33ImR8l)

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Гораст

Потврден огласувач