Logo

ATV Polaris Predator 500cc 2007

Број на оглас: 3544426 | Објавен на: 31.03.2020, 16:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: ATV

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2007

Модел: Polaris Predator 500cc

Километри: 5000

Цена: 3.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Donesena od amerika vo mnogu dobra sostojba

 Xhemo

Потврден огласувач