Logo

A4 2.0 2009

Број на оглас: 3544545 | Објавен на: 29.05.2020, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8.700 €

8.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Stop -start
Mnogu ekonomicen motor
Domacinsko vozilo
Se e sirvisirano !! Golem servis!!
258.000 orginalni km

Bez zameni !!
Top kola bez denar vlog

 M.

Потврден огласувач