Logo

Подници

Број на оглас: 3544568 | Објавен на: 07.04.2020, 00:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Две нови подници со димнезии 90х200

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач